Ako podporovať aktivity JA Slovensko?

Zatvoriť


Prihlásené školy a učitelia 22/23

Prihlášky sú zoradené podľa dátumu prihlásenia. 

Zoznam bol aktualizovaný dňa 30. 09. 2022 o 07:23

Názov školy Ulica Mesto Meno učiteľa Priezvisko učiteľa
ZŠ s MŠ Hôrky Hlavná 200/15 Hôrky Jana Hűbnerová
Súkromná základná škola Edulienka Konventná 619/1 Bratislava Kristína Lauková
Základná škola s MŠ M. Hamuljaka Oravská Jasenica 141 Oravská Jasenica Katarína Bakaľová
Základná škola, Slovinky 71 Slovinky 71 Slovinky Lucia Sabová
Základná škola s materskou školou I. Krasku Ulica Ivana Krasku 29 Trnava Michaela Pauerová
Spojená škola Zimné 465 Rudňany Martina Bakošová
Spojená škola Zimné 465 Rudňany Jana Lapšanská
Základná škola J.M.Petzvala Moskovská 20 Spišská Belá Adriana Méreyová
Základná škola Nábrežie mládeže Nábrežie mládeže 5 Nitra Petra Klučiarová
Základná škola Nábrežie mládeže Nábrežie mládeže 5 Nitra Stanislava Kováčová
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Vavrečka 204 Námestovo Zdena Buganová
Základná škola Saratovská ul.85, Levice Saratovská ul.85 Levice Miroslava Čákyová
Evanjelická spojená škola M. R. Štefánika 19 Martin Monika Krystýnková
Základná škola s materskou školou Jarok Školská ulica 16 Jarok Miroslava Satinová
SSŠ EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Mária Urbániková
SSŠ EDUCO Slanická osada 2178 Námestovo Mária Lofajová
Základná škola s materskou školou Ľubeľa 161 Ľubeľa Eva Blaňarová
Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske Námestie SNP 5 Partizánske Alica Jakubeová
Základná škola Škultétyho 2326/11 Topoľčany Michaela Juhásová
Spojená škola Masarykova 24 Prešov Miroslav Vrabeľ
Základná škola sv. Don Bosca Ľudovíta Fullu 2805/6 Topoľčany Barbora Lehutová
Základná škola Andreja Sládkoviča Sliač Pionierska 348/9 Sliač Alena Lisičanová
Základná škola Klokočova 742/15 98101 Hnúšťa Klokočova 742/15 Hnúšťa Kamila Brndiarová
Základná škola Eleny Maróthy Šoltésovej Milana Rastislava Štefánika 3 Krupina Jana Dendišová
Základná škola s materskou školou Oravské Veselé 377 Oravské Veselé Katarína Resutíková
Spojená škola, ŠZŠI pre žiakov s NKS Pod kalváriou 941 Topoľčany Zuzana Grácová
Základná škola s materskou školou Ľubeľa Ľubeľa 161 Ľubeľa Iveta Kališová
Spojená škola, ŠZŠI pre žiakov s NKS Pod kalváriou 941 Topoľčany Jana Mesárošová
Spojená škola Pod Kalváriou 941 Topoľčany Jozef Piaček
Spojená škola Valová 40 Piešťany Adriana Pašáková